Deep Purple 

 

Datum: 26. října 2010
20:00 hod.
Deep Purple
Místo: O2 arena, Praha
Orientační plán
Pořadatel: LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.
www.livenation.cz
Pokyny pořadatele
Více na: www.deeppurple.com
Cena:
Plocha:
stání u pódia 890 Kč
stání              690 Kč
1. patro sezení:
1 190 Kč a 990 Kč
O2 patro – 4. podlaží:
790 Kč
       -----------------------       
Vozíčkář (ZTP/P), průvodce:
690 Kč + 1 Kč
 
Rezervace vstupenek:26. 10. 2010  20:00 hod.ID akce: 1502371

Další informace o konání akce:

PRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN 7. 5. 2010  (REZERVACE OD 8. 5. DO 24. 10. 2010)
 
 
DEEP PURPLE SE VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, 26. ŘÍJNA VYSTOUPÍ V PRAŽSKÉ
O2 ARENĚ. PRAŽSKÉ PUBLIKUM MÁ TEDY DALŠÍ, MOŽNÁ JEDNU Z POSLEDNÍCH
MOŽNOSTÍ UŽÍT SI JEJICH NEZAPOMENUTELNOU SHOW NAŽIVO!
 
Jejich desky výrazně ovlivnily (nejenom) hardrockové dění na celém světě, jejich prodej přesáhl 100 milionů prodaných kopií. Málokdo se může pochlubit téměř dvěma desítkami alb. Na svém kontě mají hity jako: „Black Night“, „Hush“, „Child In Time“ či „Smoke On The Water“, které dnes již patří ke stěžejním pilířům rockové hudby.
 
Za dobu své existence prošli nejednou personální změnou. V Deep Purple se vystřídala celá řada zvučných jmen. Mezi nimi například David Coverdale, Ritchie Blackmore nebo Joe Satriani. Jako poslední přišel do kapely hráč na klávesové nástroje Don Airey (ex Rainbow, Ozzy Osbourne atd.), který se s velkou vervou podílel i na komponování nových písní a stal se stálým členem skupiny. Naposledy se ozvali alby „Bananas“ (2003) a „Rapture Of The Deep“ (2005), která jsou podle ohlasů kritiky i fanoušků velice povedená a patří k tomu lepšímu, co Deep Purple za svojí letitou kariéru vytvořili.
 
Skupina za svou dlouhou kariéru ovlivnila desítky významných umělců i tisíce amatérů. Inspirující jsou jejich kytarové rify i způsob hry na varhany Hammond či na bicí. Na koncertu v Praze se tak můžete těšit i na klasické evergreeny z dlouholeté diskografi e a na pořádnou porci hardrocku a jejich typický a nezaměnitelný zvuk. O den později se představí fanouškům v Olomouci.
 
DEEP PURPLE:
Ian Gillan – zpěv
Roger Glover – baskytara
Steve Morse – kytary
Ian Paice – bicí
Don Airey – klávesové nástroje

 
 
 
O2 arena © 2010