Poker online

Jak Být Lepší v Poker Online

Už jste nejspíše slyšeli o starém rčení „naučit se poker trvá den, ale věčnost být v něm mistr“. To je převážně pravda, protože zlepšení se v pokeru vyžaduje hodně tréninku a zkušeností.

Nicméně se správnou strategií učení a dobrými pokerovými radami vám zlepšení bude trvat méně času, i když jste naprostý začátečník.

Průvodce pokerem a zkratka k tomu být lepší

Naučte se hodnocení hand, síly hand a výhody pozice. Není nic jednoduššího, než pochopení, které handy a hry vám vyhrají nejvíce peněz, pouhým naučením se základní teorie pokeru.

Napsali jsme pár pokerových průvodců na různá témata, tak se ujistěte, že se na ně podíváte. Můžete si přečíst o důležitosti pozic v pokeru, jak číst karty soupeře, které karty byste měli hrát a jaké je hodnocení daných karet.

Poker tip 1: Z velkých karet získejte největší hodnotu

Vždy se snažte z velkých karet získat, co nejvíc. Maximální hodnotou myslíme vyhrát, co největší možné množství žetonů. Někteří hráči se bojí, že nebudou mít za velké karty dost a budou se snažit držet ve hře své protihráče tím, že budou sázet méně. To, co si tito hráči neuvědomují je, že často z velkých karet přichází o větší sumu.

Menší hodnota z velkých karet znamená celkově menší celkový zisk – to mějte stále na paměti. Místo toho vždy při velkých kartách přemýšlejte, kolik můžete vsadit pro maximalizaci hodnoty výhry.

Jak být lepší v online pokeru

Poker tip 2: U stolu používejte logiku, ne emoce

Naučte se dělat rozhodnutí založená na logice a ne pouze na emocích. Emocím se v pokeru nevyhnete a jsou součástí hry, ale když kvůli nim děláte špatná rozhodnutí, tak to negativně ovlivní vaši hru.

Výsledkem může být více chyb a hraní ještě horšího pokeru. V pokerovém světě se právě tomuto říká “Tilt”. V poker online vás to může přijít draho a mělo být, co nejvíce minimalizováno. Místo toho se snažte o co nejvíce logiky, aby byla vaše dobrá rozhodnutí stálá.

Po skončení hraní pokeru proveďte zhodnocení vaší hry a emocí. Podívejte se zpět na to, jak jste hráli. Podívejte se na to, co jste udělali správně a co musíte zlepšit. Tato pozorování při vašem příštím hraní zvažte.

Poker tip 3: Trénink vás udělá perfektní, takže hrajte online!

Nejlepší a nejčastější radou je hrát více pokeru. Zkušenosti a pokerové dovednosti se rozvíjí především samotným hraním. Čím více hrajete, tím větší je šance, že jste již v podobných situacích byli a dostanete tak možnost se z nich poučit. Tím myslíme specifické situace za daných okolností.

Dejme tomu, že to je na vás, máte eso a jacka, rozhodli jste se zvýšit a další hráč vaše zvýšení ještě navýšil. Experimentování a provedení jsou nejlepším způsobem, jak hrát poker a maximalizovat hodnotu určitých pokerových hand. Během hraní nicméně nezapomeňte zahrnout výše zmíněné pokerové tipy, abyste se v pokeru zlepšili ještě rychleji.